Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
SmartLAB: „Transformacja energetyczna, czyli dokąd zmierzamy”
W imieniu Zespołu Przedsiębiorczości Akademickiej AGH zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu smartLAB. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2023 o godz. 13.00 w formule zdalnej.
Nadrzędnym celem całego cyklu jest inspirowanie środowiska akademickiego (naukowców, doktorantów i studentów) do formułowania wyzwań badawczych, pisania wniosków projektowych z uwzględnieniem wyzwania danej branży i zmian otoczenia.
Spotkania skierowane są do środowiska akademickiego, w szczególności do osób będących na etapie projektowania badań naukowych, aplikowania o projekt, realizacji projektów B+R+I, walidacji rynkowej wyników badań, poszukiwania potencjalnych partnerów, możliwości wdrożenia wyników badań, jak również budowy start-upu.
Tematem najbliższego smartLAB-u będzie „Transformacja energetyczna, czyli dokąd zmierzamy?”
Wydarzenie przyjmie formę swobodnego wywiadu, w trakcie którego zaproszony przez nas doświadczony ekspert podzieli się własnym spojrzeniem i opinią na temat:
- trendów, perspektywy rozwoju i wyzwaniach w branży OZE i sektorze energetycznym
- pól współpracy środowiska akademickiego z firmami, organizacjami działającymi w danej branży i borykającymi się z wyzwaniami bądź problemami, na które może środowisko akademickie mogłoby spróbować odpowiedzieć
W trakcie wydarzenia umożliwimy uczestnikom wzięcie udziału w sesji pytań i odpowiedzi za pośrednictwem czatu.
W tej edycji smartLAB-u zaproszonym gościem będzie Adam Kościelniak – założyciel i Partner Zarządzający A-RES, specjalista doradztwa finansowego i transakcyjnego w obszarze energetyki odnawialnej. Zaproszony ekspert posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie profesjonalnym. Wspierał klientów w obszarach transakcji M&A, pozyskiwania finansowania bankowego, wycenach przedsiębiorstw oraz budowy modeli finansowych. W ostatnim czasie pełnił funkcję Wicedyrektora, w zespole specjalizującym się w Inwestycjach w Energetyce Odnawialnej i Infrastrukturze. Doradzał przy transakcjach pozyskania finansowania oraz kupna/sprzedaży farm fotowoltaicznych i wiatrowych na kwotę ponad 4 mld zł oraz o łącznej mocy ponad 1 GW. Zakres terytorialny doradztwa był skupiony nie tylko na Polsce, ale również projektach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej.
Wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania zapraszamy do dołączenia do transmisji na Kanale YouTube Akademii Przedsiębiorczości AGH