This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
SmartLAB: “Transformacja energetyczna, czyli dokąd zmierzamy”
W imieniu Zespołu Przedsiębiorczości Akademickiej AGH zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu smartLAB. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2023 o godz. 13.00 w formule zdalnej.
Nadrzędnym celem całego cyklu jest inspirowanie środowiska akademickiego (naukowców, doktorantów i studentów) do formułowania wyzwań badawczych, pisania wniosków projektowych z uwzględnieniem wyzwania danej branży i zmian otoczenia.
Spotkania skierowane są do środowiska akademickiego, w szczególności do osób będących na etapie projektowania badań naukowych, aplikowania o projekt, realizacji projektów B+R+I, walidacji rynkowej wyników badań, poszukiwania potencjalnych partnerów, możliwości wdrożenia wyników badań, jak również budowy start-upu.
Tematem najbliższego smartLAB-u będzie „Transformacja energetyczna, czyli dokąd zmierzamy?”
Wydarzenie przyjmie formę swobodnego wywiadu, w trakcie którego zaproszony przez nas doświadczony ekspert podzieli się własnym spojrzeniem i opinią na temat:
- trendów, perspektywy rozwoju i wyzwaniach w branży OZE i sektorze energetycznym
- pól współpracy środowiska akademickiego z firmami, organizacjami działającymi w danej branży i borykającymi się z wyzwaniami bądź problemami, na które może środowisko akademickie mogłoby spróbować odpowiedzieć
W trakcie wydarzenia umożliwimy uczestnikom wzięcie udziału w sesji pytań i odpowiedzi za pośrednictwem czatu.
W tej edycji smartLAB-u zaproszonym gościem będzie Adam Kościelniak – założyciel i Partner Zarządzający A-RES, specjalista doradztwa finansowego i transakcyjnego w obszarze energetyki odnawialnej. Zaproszony ekspert posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie profesjonalnym. Wspierał klientów w obszarach transakcji M&A, pozyskiwania finansowania bankowego, wycenach przedsiębiorstw oraz budowy modeli finansowych. W ostatnim czasie pełnił funkcję Wicedyrektora, w zespole specjalizującym się w Inwestycjach w Energetyce Odnawialnej i Infrastrukturze. Doradzał przy transakcjach pozyskania finansowania oraz kupna/sprzedaży farm fotowoltaicznych i wiatrowych na kwotę ponad 4 mld zł oraz o łącznej mocy ponad 1 GW. Zakres terytorialny doradztwa był skupiony nie tylko na Polsce, ale również projektach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej.
Wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania zapraszamy do dołączenia do transmisji na Kanale YouTube Akademii Przedsiębiorczości AGH