Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Zaproszenie – badania diagnostyczne
Od pierwszych lat swojego istnienia Akademia Górniczo-Hutnicza kładzie ogromny nacisk na praktyczne wykorzystanie efektów pracy naukowej. Komercjalizacja wiedzy i wspieranie przedsiębiorczości akademickiej stanowi jeden z filarów strategii rozwoju Uczelni. Choć mamy na koncie niezliczone sukcesy w tym obszarze, chcemy być coraz lepsi w tworzeniu warunków do transferu technologii i inkubacji przedsiębiorczości.
Dlatego chcielibyśmy Was prosić o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego przedsiębiorczości akademickiej w AGH.
Realizowane badanie jest częścią projektu ETEIA – Energy Transition Entrepreneurs in Action – developing a supportive academic environment for the young talents (w ramach inicjatywy EIT European Institute of Innovation and Technology), którego celem jest utworzenie przyjaznego środowiska dla młodych przedsiębiorców, pracowników naukowych oraz studentów zainteresowanych przekuwaniem swoich pomysłów w odnoszące sukcesy firmy. Projekt realizowany jest przez Wydział Energetyki i Paliw, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami oraz Wydział Zarządzania, który ściśle współpracuje z Centrum Transferu Technologii AGH. W działania dotyczące innowacji, startupów i komercjalizacji wiedzy bardzo mocną włączamy się jako zespół Przedsiębiorczości Akademickiej CTT.
Głównym celem tego badania jest próba wstępnej diagnozy poziomu wiedzy, kompetencji przedsiębiorczych studentów i pracowników uczelni oraz potrzeb w zakresie kształtowania i rozwijania kultury przedsiębiorczości w środowisku akademickim. Badanie jest ważnym elementem projektu, gdyż ma pomóc w opracowaniu działań i narzędzi wspierających ten kluczowy element współczesnego uniwersytetu badawczego.
Formularz ankietowy jest dostępny pod linkiem
Oczywiście jednostkowe wyniki ankiet pozostaną anonimowe.
Wypełnienie ankiety powinno zająć maksymalnie 10 minut.
Sformułowanie prawidłowych wniosków i rekomendacji, a następnie podjęcie odpowiednich działań będzie możliwe jedynie dzięki Państwa pomocy.
Liczymy na Wasz udział w badaniu.
Więcej o wsparciu projektowym:
https://www.innoagh.pl/aktualnosci/zglos-sie-do-projektu-eteia-przekuj-swoj-pomysl-w-startup/